Araloth, the Lord of Talsyn

I don’t like this character. I don’t like his story, but the model is OK. It has a nice horns on his helmet. He matches all new Wood Elves models. I think the owl on his hand would be much better than this bird. Especially an owl with 3 eyes like the one that’s in Treeman Ancient box. Another thing is that in Warhammer you don’t see characters with spears (unless they are mounted). But I think the Wildwood Ranger special character with great weapon would be much cooler.

Nie lubie tego bohatera. Nie podoba mi się jego historia, ale model jest OK. Ma fajne rogi na hełmie. Pasuje do reszty nowych modeli Leśnych Elfów. Myślę, że gdyby zamiast tego ptaka miał sowę na ręce byłby zdecydowanie lepszy. A w szczególności sowę z trzema oczami jaka jest w zestawie Starożytnego Drzewca. Drugąrzeczą jest jego włócznia, której zazwyczaj nie widzi się u bohaterów w świecie Warhammera (chyba, że są jeźdźcami). Wydeje mi się jednak, że specjalny bohater do Wildwood Rangerów z wielkim tasakiem byłby zdecydowanie fajniejszy.

Wood Elves Araloth painted by Rafal Maj (BloodyBeast.com)

Posted in Uncategorized.

One Comment

  1. Witam. gratuluje swietnej pracy!!! strasznie mi sie podoba jak pomalowales NMM na tym i innych modelach Wood Elfow. Moglbys mi podac palete i firme skad pochodza farby? z gory dziekuje i jeszcze raz najwyzsze slowa uznania!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *